KONST / Litografier / Färglitografi 9333018
nr 933 3018
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, 2 st, Bengt Lindström (1925-2008), osignerade, i mapp, bladets mått: 75x54
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:34:24
18/12 19:15:05
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström